RC0603DR-072K2L
MFR.Part #
RC0603DR-072K2L
JLCPCB Part #
C858962
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS