RC1218DK-07560RL
MFR.Part #
RC1218DK-07560RL
JLCPCB Part #
C4231112
Description
-55℃~+155℃ 1W 560Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS