AC1206FR-131K4L
MFR.Part #
AC1206FR-131K4L
JLCPCB Part #
C20143140
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS