RC0603DR-071K33L
MFR.Part #
RC0603DR-071K33L
JLCPCB Part #
C858889
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS