RT0603CRC077K87L
MFR.Part #
RT0603CRC077K87L
JLCPCB Part #
C4292474
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS