AC0805FR-0710K2L
MFR.Part #
AC0805FR-0710K2L
JLCPCB Part #
C228253
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS