MFR-12FRF52-82R5
MFR.Part #
MFR-12FRF52-82R5
JLCPCB Part #
C1742865
Description
-55℃~+155℃ 167mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS