YC124-JR-07430KL
MFR.Part #
YC124-JR-07430KL
JLCPCB Part #
C854889
Description
4 430kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS