RC0402JR-138M2L
MFR.Part #
RC0402JR-138M2L
JLCPCB Part #
C7037800
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS