RT0402CRE0727KL
MFR.Part #
RT0402CRE0727KL
JLCPCB Part #
C4185540
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS