MFR100FRF52-1K18
MFR.Part #
MFR100FRF52-1K18
JLCPCB Part #
C1759939
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS