RC0402FR-07432KP
MFR.Part #
RC0402FR-07432KP
JLCPCB Part #
C7334439
Description
-55℃~+155℃ 432kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS