RC0402JR-1010RL
MFR.Part #
RC0402JR-1010RL
JLCPCB Part #
C6164488
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS