RT1206WRD071K5L
MFR.Part #
RT1206WRD071K5L
JLCPCB Part #
C4047821
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS