MFR-50FRF52-5K1
MFR.Part #
MFR-50FRF52-5K1
JLCPCB Part #
C3503008
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS