RC0402FR-1010RL
MFR.Part #
RC0402FR-1010RL
JLCPCB Part #
C7037656
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS