RC0402JR-07680RL
MFR.Part #
RC0402JR-07680RL
JLCPCB Part #
C137849
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS