PNP7WVJT-91-1R5
MFR.Part #
PNP7WVJT-91-1R5
JLCPCB Part #
C1400679
Description
-40℃~+200℃ 1.5Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL25mm Through Hole Resistors ROHS