RT1206CRC07634KL
MFR.Part #
RT1206CRC07634KL
JLCPCB Part #
C1698162
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 634kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS