MFR100FRF52-953K
MFR.Part #
MFR100FRF52-953K
JLCPCB Part #
C1759966
Description
-55℃~+155℃ 1W 953kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS