RC0402JR-074K7L
MFR.Part #
RC0402JR-074K7L
JLCPCB Part #
C105870
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS