RE0603FRE07464KL
MFR.Part #
RE0603FRE07464KL
JLCPCB Part #
C7042316
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS