RL1218JK-070R062L
MFR.Part #
RL1218JK-070R062L
JLCPCB Part #
C876340
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 1W 62mΩ Thick Film Resistor ±5% ±700ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS