RC0402FR-7W300RL
MFR.Part #
RC0402FR-7W300RL
JLCPCB Part #
C5859467
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS