RT0603DRD0733RL
MFR.Part #
RT0603DRD0733RL
JLCPCB Part #
C705980
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS