SR1206MR-0710KL
MFR.Part #
SR1206MR-0710KL
JLCPCB Part #
C4100649
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS