AA1206FR-0782RL
MFR.Part #
AA1206FR-0782RL
JLCPCB Part #
C2113939
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS