RT0805DRE07392RL
MFR.Part #
RT0805DRE07392RL
JLCPCB Part #
C2102440
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 392Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS