RE0402DRE0790K9L
MFR.Part #
RE0402DRE0790K9L
JLCPCB Part #
C6758233
Description
-55℃~+155℃ 63mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS