RC0402FR-076M65L
MFR.Part #
RC0402FR-076M65L
JLCPCB Part #
C477773
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.65MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS