AT0402CRD0712R4L
MFR.Part #
AT0402CRD0712R4L
JLCPCB Part #
C6126527
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS