AC1206JR-07240RL
MFR.Part #
AC1206JR-07240RL
JLCPCB Part #
C144459
Description
-55℃~+155℃ 200V 240Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS