RC0402FR-073K48L
MFR.Part #
RC0402FR-073K48L
JLCPCB Part #
C185418
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS