RC1206FR-10316RL
MFR.Part #
RC1206FR-10316RL
JLCPCB Part #
C4029600
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS