RT0805WRE07113RL
MFR.Part #
RT0805WRE07113RL
JLCPCB Part #
C1710070
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS