RT0805BRD133K16L
MFR.Part #
RT0805BRD133K16L
JLCPCB Part #
C7065063
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS