RC0402DR-079K31L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402DR-079K31L
JLCPCB Part #
C4050152
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS