RT1206BRB0795R3L
MFR.Part #
RT1206BRB0795R3L
JLCPCB Part #
C6669142
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS