AT0402BRE075K1L
MFR.Part #
AT0402BRE075K1L
JLCPCB Part #
C6466561
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS