RC0402DR-075K11L
MFR.Part #
RC0402DR-075K11L
JLCPCB Part #
C4105429
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS