RC0201JR-07910KL
MFR.Part #
RC0201JR-07910KL
JLCPCB Part #
C295868
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 910kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS