AT0603DRE0710R7L
MFR.Part #
AT0603DRE0710R7L
JLCPCB Part #
C4017150
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS