RT0603CRC0751R1L
MFR.Part #
RT0603CRC0751R1L
JLCPCB Part #
C3992452
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS