RE1206BRE07300RL
MFR.Part #
RE1206BRE07300RL
JLCPCB Part #
C5864471
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS