RC0201JR-07160RP
MFR.Part #
RC0201JR-07160RP
JLCPCB Part #
C7334302
Description
-55℃~+125℃ 160Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS