MF0207JT-52-5K9
MFR.Part #
MF0207JT-52-5K9
JLCPCB Part #
C1372449
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 600mW Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS