AT0805DRD0722K6L
MFR.Part #
AT0805DRD0722K6L
JLCPCB Part #
C4003633
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS