RC0201JR-07100RL
MFR.Part #
RC0201JR-07100RL
JLCPCB Part #
C106229
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS