AA1218FK-0720RL
MFR.Part #
AA1218FK-0720RL
JLCPCB Part #
C1702088
Description
-55℃~+155℃ 1W 20Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS