FMP300FTF73-41R2
MFR.Part #
FMP300FTF73-41R2
JLCPCB Part #
C1386709
Description
-55℃~+155℃ 3W 41.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS